İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Doğruyol Tersanesi İnsan Kaynakları; vizyon ve misyonu doğrultusunda iş planlarına önemli derecede destek verebilecek, kaliteli üretimin, kaliteli çalışanlarla gerçekleşebileceği inancıyla sürekli gelişimi ilke edinmiş kişilerle çalışmayı hedefler.

Doğruyol Tersanesi bünyesinde açılabilecek boş pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi bizimle aşağıdaki alandan paylaşabilirsiniz.

İşe Alım Süreci;

 

Doğruyol Shipyard olarak işe alım sürecimizde öncelikli olarak iç kaynaklar değerlendirilmektedir. İç kaynaklar dışında kariyer portalları ve internet sitemiz aracılığı ile yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. İnternet sitemizden yapılan Genel Başvurular aday veri tabanımızda kayıt altına alınarak ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınır.

Personel ihtiyacı doğrultusunda gelen başvurular arasında uygun olduğu düşünülen adaylar ile İnsan Kaynakları çalışanlarımız iletişime geçerek, adaylar mülakata davet edilmektedir. Pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve beceriler ile ilgili çeşitli test ve değerlendirme araçları kullanılır. Görüşmeler sonucunda pozisyon gerekliliklerine ve kurum kültürüne uygun, şirketimize değer katabilecek ve hedeflerimize ulaşmada destek olacak adaylara iş teklifi yapılması ile işe alım sürecimiz sona erer.

Doğruyol Kariyer

 

Doğruyol Tersanesi her zaman tasarım, yeni teknoloji ile ilgilenen ve gelecek için deniz inşaatlarındaki gelişmenin bir parçası olmak isteyen yetenekli insanları bünyesine katmak istemektedir.

Sürekli gelişen bir tersane olarak her zaman bizimle çalışmak için değerli kişileri aramaktayız. Siz de bizimle birlikte çalışmak ve bu ailenin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.